Dzisiaj jest 24 lis 2014, 20:33

regeneracja wtryskiwaczy

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 gru 2011, 12:27 

Witam

Poniżej link do filmu, gdzie jest przedstawiona budowa pompy common rail firmy BOSCH.

http://youtu.be/1VoIC8SQOHQ

Pozdrawiam

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 05 mar 2012, 14:43 
Pompa common rail bosch w przekroju i element składowe.

Obrazek

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 15 kwie 2012, 21:57 

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 24 sty 2013, 23:05 
witam. Mam takie pytanie. Samochód Ciężko mi pali na ciepłym trzeba kręcić do 10 sek przy 90 stopniach na zimnym bajka 2 sek. Czasem zdarza się nawet i taka sytuacja że przy większym dodaniu gazu samochód nagle gaśnie ODCINA ZAPŁON mowa tu o audi a8 d2 2001r 3,3 tdi. na komputerze wyskakuje mi błąd 17472 - System ciśnienia paliwa.. czy może być to wina pompy czy SZYNY bądź zaworu na szynie

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 30 mar 2014, 17:50 
Mam podobny problem z kia sportage 2005r. CRDI.
Pompa w moim autku to - BOSCH Common Rai
Auto musi pokręcić kilka sekund (8-9) by odpaliło a po dodaniu szybko większej ilości gazu gaśnie- np podczas gwałtownego przyśpieszania. Dodam jeszcze że autko nie odpalało wcale około miesiąca i nie wiadomo było co tak do końca jest, ponieważ silnik zgasł nagle.(auto stało przez zimę w garażu więc je odpaliłem żeby się przesmarowało i po kilku minutach sam zgasł.
Było podłączone pod komputer i był błąd- zbyt niskie ciśnienie paliwa na listwie common Rail (1,8 bara)
mechanik podejrzewał pompę wysokiego ciśnienia. jednak nic z tym nie robiłem bo nie miałem czasu.
wczoraj chciałem się za to zabrać jednak wcześniej spróbowałem odpalić i ku zaskoczeniu auto odpaliło (więc ciśnienie na listwie musiało być znacznie większe niż 1,8 bara) z jednak nie chodzi tak jak powinno. Ciężko odpala i gaśnie...
Proszę o pomoc w tej sprawie, pytałem się już wielu mechaników i nikt nie wie co jest przyczyną tego nie domagania.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 02 maja 2014, 23:59 

W pierwszej kolejności do sprawdzenia wtryskiwacze kolego

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 03 maja 2014, 12:17 

Miejscowość: Mojsławice kolonia
do wymiany regulator cisnienia badz wtryskiwacze...

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Szybka odpowiedź
Ikona:
Brak
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole słownie wynik działania matematycznego sześć plus sześć równa się:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.