Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:13



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 cze 2015, 00:52 
Witam, mam bardzo wielki kłopot jestem po regeneracji wtrysków i pompy (opiłki itd) wszystko pięknie naprawione dokładnie 1 miesiąc temu... W Sobotę na trasie przy 150km/h błąd wtrysku... Pojechałem do serwisu żeby sprawdzili i się okazało że mam RDZĘ na NOWYCH ZAŁOŻONYCH zaworkach... z tego co pamiętam tankowałem paliwo z musu na stacji 123 (czy coś takiego - NIE POLECAM NIKOMU). Dostałem zaletę kupić preparat do czyszczenia wtrysków zalać (i się modlić) przez 1-2 tygodnie pojeździć (chyba że wcześniej padnie) i przyjechać na kontrole (jeśli będzie gorzej to SERWIS obiecał że naprawi mi układ za cenę tylko nowych części bez robocizny).
A moje pytanie brzmi:
- Czy Tylko Wtryski dostały czy również Pompa (w sensie czy mogło coś tam się zniszczyć) ?
- Czy umycie w wanience ultra dźwiękowej i Izo propanolu może cokolwiek polepszyć pogorszyć ? (może pozbędę się rdzy ?)
- i Czy w ogóle jest jakaś szansa uratowania tych "NOWYCH" już zaworków ?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 12 cze 2015, 22:45 
Offline

Rejestracja: 13 sty 2013, 23:23
Posty: 50
Nie ma takiej szansy uratować zaworki. Są smarowane paliwem i wszelkie proby teraz polerowania lub tez mycia moze tylko pogorszyć albo jeździć albo wymienić na nowe zaworki.
Co do pompy jeśli zaworki skorodowały korozja mogła pojawić sie też w pompie. Najlepiej spuść kolego paliwo z filtra i zobacz czy nie ma opiłków.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 13 cze 2015, 00:07 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Po czym serwis wniósł ze jest rdza na zaworkach?
Konkretnie co ci wymienili w pompie?
Jeżeli zatankowałeś paliwo z rdzą musi ona być jeszcze w filtrze i w zbiorniku.
Jeżeli wtryski nie są przelewowe to je uratujesz
Jeżeli faktycznie jest rdza w układzie to nie jeździ tym autem na żadnym świństwie (ulepszaczach) tylko od razu czyść układ i to manualnie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 cze 2015, 01:59 
Zrobili test przelewowy i wyciągnęli ten 1 co nie był w normie i zrobili mi zdjęcie zaworków jak wyglądają i innych części. Opiłków nie ma patrzyłem filtr i w baku bo spuszczałem to "paliwo...".
co konkretnie wymienili nie wiem szczerze wiem że puszczała opiłki bo w filtrze i zbiorniku były i zregenerowali ją i gwarancję dali...
Panowie co mogło się w pompie zepsuć (zardzewieć) ?
i co myślicie o ultra dźwiękach w wanience z izopropanolem ? gorzej chyba już być nie może ? bo i tak to kwestia czasu aż padnie do końca... a może te 3 uratuje.
i boję się o tą pompę żeby opiłków nie puściła bo wtedy AMEN


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 16 cze 2015, 00:56 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Tak opiłków się nie sprawdza, za dużo pisania , 5,0,1,5,0,7,7,4,4 to mój nr zadzwon


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole słownie wynik działania matematycznego sześć plus sześć równa się:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Pytanie o wtryski siemens 9657144580  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL SIEMENS INFORMACJE OGÓLNE  majer2004  2
 Clio 2 1.9 dci  RENAULT common rail bosch - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  KamilZych  0
 Mercedes 2.7cdi wtryski  MERCEDES common rail bosch - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  2
 Ford cmax 1.6 tdci wtryski  FORD common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  3
 załozyłem regenerowane wtryski i moja mazda nie ma mocy  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  kazik865  19
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
cron Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group