Dzisiaj jest 26 kwie 2019, 04:47

regeneracja wtryskiwaczy

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 kwie 2012, 22:09 
Bardzo ciekawa pompa CP4 Bosch Common Rail , ale z tego co mi wiadomo na tą chwile nie da się pompy CP4 naprawiać (brak oryginalnych części do tej pompy)

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 07 lut 2014, 14:02 

Miejscowość: Wieliczka
Znam serwis ktory naprawia tego typu pompy. Dla zainteresowanych na priv

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 04 maja 2014, 13:25 

pinter pisze:

Pracuje tez w serwisie i nie raz już rozbierałem taką pompe problem jest w tym że zestawy uszczelniające są tylko włoskie. Powiem tylko jedno jeszcze pare lat i te pompy zaczną sypać wiecej opiłkow niż DELPHI. Juz teraz widac wytarcia w aluminiowym korpusie od sekcji. POZDRAWIAM

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 23 lis 2014, 20:35 
krzysiekj1990 pisze:
pinter pisze:

Pracuje tez w serwisie i nie raz już rozbierałem taką pompe problem jest w tym że zestawy uszczelniające są tylko włoskie. Powiem tylko jedno jeszcze pare lat i te pompy zaczną sypać wiecej opiłkow niż DELPHI. Juz teraz widac wytarcia w aluminiowym korpusie od sekcji. POZDRAWIAM

Witam. Czy jeśli pompa ma bardzo delikatne wytarcie w aluminiowym korpusie to jest oki ??

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 25 lis 2014, 23:33 
Wszystko ładnie , pięknie , a na czym sprawdzimy CPczwóreczkę ????????.
Żaden EPS na tą chwilę nie sprawdza CP4 ..... ot tak sobie jest pompa wypuszczona w świat ...... a dalej radźcie sobie dalej sami . Tak jak pisze kolega do tej pompy niema nic , nawet ori zestawu uszczelnień .

Pozdrawiam

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 31 gru 2016, 20:46 

Miejscowość: Zielona Góra
Witam. Szukam zakładu który dobrze zregeneruje mi pompę CP4. Poszły u mnie opiłki w układ i mam do regeneracji jeszcze wtryski. (Passat b6 2009 170PS CR). Czytałem, że to wada fabryczna tej pompy i że później bosch wyeliminował już tą wadę, chce naprawić dobrze i już do tego nie wracać. Macie jakieś namiary? Firm w internecie jest mnóstwo ale nie chce się wrypać.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 03 sty 2017, 21:52 

kamilsyga19 pisze:
Witam. Szukam zakładu który dobrze zregeneruje mi pompę CP4. Poszły u mnie opiłki w układ i mam do regeneracji jeszcze wtryski. (Passat b6 2009 170PS CR). Czytałem, że to wada fabryczna tej pompy i że później bosch wyeliminował już tą wadę, chce naprawić dobrze i już do tego nie wracać. Macie jakieś namiary? Firm w internecie jest mnóstwo ale nie chce się wrypać.

Kup używkę , albo nówkę :)

Jak pompa zatarta to jej nie zregenerujesz :) .

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 04 wrz 2017, 20:20 

Miejscowość: Lublin
Taka pompę testujemy na EPS 708 co do test planu to już każdy wie co się robi i z kąd zdobywa , zestawy do naprawy cp4 można zamówić ,wystarczy w Wawie poszukać sklepu z dieslem ... :-)

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 09 paź 2017, 12:23 

Miejscowość: Lublin
Dobrze wiedzieć, dzięki!

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

PostZamieszczono: 14 mar 2018, 19:34 

Miejscowość: JAWORZNO
lbn pisze:
Taka pompę testujemy na EPS 708 co do test planu to już każdy wie co się robi i z kąd zdobywa , zestawy do naprawy cp4 można zamówić ,wystarczy w Wawie poszukać sklepu z dieslem ... :-)

Jeśli możesz kolego powiedzieć coś więcej na temat testu EPS 708.
W jaki sposób zdobyć wartości testowe do takich pomp.
Mam taka o numerze 0445010507. Jak to nie za wielki problem podpowiedz gdzie kopić części. Z góry dziękuje.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Szybka odpowiedź
Ikona:
Brak
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole dużymi literami wyraz NARZĘDZIA:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.