Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 08:09



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 gru 2012, 18:50 
Offline

Rejestracja: 23 lis 2012, 13:00
Posty: 64
Miejscowość: Wolsztyn
witam wątek znany wszystkim, którzy naprawiają wtryskiwacze common raila mam sprzęt mam trochę danych ale za mało zatem chętnie wymienię się danymi do commona posiadam dane na różne tematy między innymi :
- wartości skoku kulki dla wtryskiwaczy cr bosch ( mam kilkaset pozycji i takimi informacjami wymienię się najchętniej )
- lista końcówek delphi jaki wtrysk do jakiej końcówki i odwrotnie
- dojście do części do denso i siemensa ( zamienniki tylko i wyłącznie)
- karty pomiarowe dla wtryskiwaczy common rail dla boscha delphi denso i siemens
- karty pomiarowe dla pomp wtryskowych bosch delphi siemens denso
- wiem jakie firmy, gdzie i za ile sprzedają narzędzia do naprawy commona

Powyższe informacje nie mają charakteru oferty handlowej nic za gotówkę tylko na zasadzie wymiany informacji ( nie sprzedaję danych !!!)

chętnie wymienię się wszelkimi informacjami technicznymi związanymi z common railem ( zbieram wszystko co miałem okazję przejżeć od 5 lat także jest tego sporo ) macie coś piszcie wiadomość prywatną bądź dzwońcie ( xxx xxx xxx moderowano - proszę korzystać z formularza kontaktowego PW na forum)
mam nadzieję że mi admin nie da po łbie za taką treść :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 26 sty 2013, 03:47 
Offline

Rejestracja: 26 sty 2013, 03:20
Posty: 1
Witaj Kolego

Interesowały by mnie dane dotyczące skoku kulki dla wtryskiwaczy boscha oraz karty pomiarowe dla wtryskiwaczy i pomp. Czy jest możliwośc podesłania ich na pryeatnego maila? Posiadam też karty testowe wtryskiwaczy. Czy możesz coś więcej powiedzie o pomiarze skoku kulki we wtryskiwaczu boscha? widziałem bardzo drogie urządzenia do tego pomiaru, i czy można jakoś inaczej je wykonac nie używając tego drogiego sprzętu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 22 maja 2013, 19:21 
Witam chętnie wymienię się na wszystkie dane jak nadal aktualne to proszę o odpowiedz


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 22 maja 2013, 19:22 
Najlepiej proszę o kontakt @ mgrka@interia.pl


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 27 maja 2013, 00:45 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
Jak chcesz możemy pogadać o danych regulacyjnych do Boscha, skoki kulki i jak i karty z EPS 200A .
Urzadzenia do skuku kulki można właściwie nie kupować, a konkretnie wystarczy takie proste nazwijmy to "coś".
Trzeci etap ktoś powie ze jest potrzebny, bzdury chyba że chcesz wydać 130tyś ot tak sobie. Natomiast EPS, albo MM, albo hartridge jest niestety potrzebny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 31 maja 2013, 22:05 
Offline

Rejestracja: 22 maja 2013, 19:18
Posty: 5
Miejscowość: Łuków
zaksiu1985 pisze:
Jak chcesz możemy pogadać o danych regulacyjnych do Boscha, skoki kulki i jak i karty z EPS 200A .
Urzadzenia do skuku kulki można właściwie nie kupować, a konkretnie wystarczy takie proste nazwijmy to "coś".
Trzeci etap ktoś powie ze jest potrzebny, bzdury chyba że chcesz wydać 130tyś ot tak sobie. Natomiast EPS, albo MM, albo hartridge jest niestety potrzebny.

Mam eps200a oraz mm cru2i wiec wiem o co tam chodzi chciałem się wymienić danymi ale kazdy oferował tylko sprzedaż danych które mogą w wiekszości mi się pokrywać z danymi online z ditex a ja chciałem tylko wymiany.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 24 sty 2014, 05:37 
rowniez mam troche danych do Commona min dane do regulacji skoku kulki, szczeliny, cisnienia, jak sprawdzac sprezyny mam wiedze jak ustawiac wtryskiwacz tak by pracowal tak jak powinien nie kupujac tym samym sprzetu za grube pieniadze, mam na wymiane rowniez baze danych z maszyny do pomiaru dawek. Tak jak przedmowcy mowia ja dodam ze nie ma potrzeby kupowac 3stopnia da sie to obejsc. dane tylko i wylacznie na wymiane. jesli ktos chce porozmawiac: maksy1979@wp.pl


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 27 sty 2014, 02:05 
Offline

Rejestracja: 27 sty 2014, 01:36
Posty: 4
Miejscowość: Swarzędz
Witam
Ja tez jestem chetny na wymiane doswiadczeniami i wiedza o wtryskiwaczach CR najbardziej interesowala by mnie regulacja poszczegolnych dawek korzystam z eps200a niestety bez 3-ciego etapu a co do skoku kulki to w wiekszosci osobowek jest 0,040 +/-0,002

Pozdrawiam Daniel


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 27 cze 2014, 16:11 
a ja mam takie pytanie korzystam z trzeciej fazy regeneracji wtryskiwaczy na co dzien wtryski niekodowane wychodza ok wtryski kodowane tragedia np. wtryskiwacz 0445110213 wtryskiwacz rozebralem korpus cały ok nie wygnieciony w miejscu przychodzenia gniazda kulki nie wyciągnięty itd komora sterujaca gniazdo kulki z trzpieniem nowe !!! skok kulki 0,040,mm idealny magnet space idealna 0,08 mm koncówka nowa cisnienie otwarcia chyba 2.40mm nie pamietam teraz ale ideał odstep tej pastylki tez i co???????? na stole nie przechodzi testu test wolnych obrotow 6 plus minus 3 to podaje 2 middle gaz na eps test EM w ogóle nie przechodzi za malo podaje pilotazowy wtrysk za malo prawie w ogole jak to mozliwa podmienialem kazdy element i nic sie nie zmienilo jedyny efekt dala zmiana skoku kulki z 0,040 na 0,055mm ale nie sadze ze mam sobie robic wtryski kodowane jak mi sie podoba skoro jest do tego baza danych i jeszcze jedno

Jakim cudem np wtryski bmw 0445110216 kodowane i 0445110259 nie przechodza testow na stole a w aucie klient mowi ze sa idealne i tak jest w wiekszosci wtryskow kodowanych sprawdzam na dobrym stole wtryskiwacze i zaczyna mnie to zalamywac


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 29 cze 2014, 15:59 
Offline

Rejestracja: 13 lut 2014, 00:20
Posty: 9
Miejscowość: Polska
Jestem zainteresowany jak to wszystko obejść nie chcąc wydawać grubych tysięcy. Podpowiedz mi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 skok pośredni  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  damian  0
 Jaki skok w wtryskiwaczach Denso ?  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL DENSO INFORMACJE OGÓLNE  WojtekCR  1
 Symulator skoku kulki  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  zdzislawpl  2
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
cron Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group