Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:49



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 28 cze 2015, 21:31 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Czy jest ktoś w stanie naprawić pompę i wtryski za 2500 zł z roczną lub 100000 km gwarancją ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 01 lip 2015, 22:43 
Ależ oczywiście, że można nawet za 1500 zł i z dwuletnią gwarancją bez łaski. Jak to się robi i gdzie za tyle można zrobić można się łatwo dowiedzieć w programie TVN TURBO oglądając program pod tytułem BĘDZIE PAN ZADOWOLONY. Tylko naiwni klienci, a nazwał bym ich nawet debilami do potęgi mogą uwierzyć w dobrą naprawę za tak niskie pieniądze. Ale jak prowadzisz warsztat to wiesz, że połowa klientów z dieslami, może trochę przesadziłem to naiwni idioci po szkoleniach forumowych.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 lip 2015, 00:39 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Pytam, bo zastanawiam się czy nie zrobić takiej stawki z 2 letnią gwarancją lub 100000 przebiegu wszystko na piśmie. Uważam że jest to wykonalne bez problemu, a ze względu na to ze wszystkie renault, nissany, fordziki itp. są już za stare żeby rżnąc bez litości klienta to kolosalne sumy typu 5000 i więcej nie wchodzą w grę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 lip 2015, 16:52 
Jak robisz na chińskich częściach to i taniej się da zrobić , ale gwarancja.......... Chińskie, czy włoskie zaworki i części do pomp są bardzo niskiej jakości więc szkoda sobie psuć opinie.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2015, 00:27 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Nie na chińskich ani nie na włoskich oryginał DELPHI.
Zaworek 230 zł brutto x4 = 920 zł
Pompka wstępna 430 zł brutto
Rolka 100 brutto x 2 = 200 zł
920+430+200= 1550
Jak większość fachowców z tej dziedziny, wie ze sztuką, w tym układzie jest naprawić pompę (nie rozebrać ja i złożyć lecz naprawić )
2500 netto to jest nie opłacalne ? :shock: :lol:


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 05 lip 2015, 20:58 
DROMAR pisze:
Nie na chińskich ani nie na włoskich oryginał DELPHI.
Zaworek 230 zł brutto x4 = 920 zł
Pompka wstępna 430 zł brutto
Rolka 100 brutto x 2 = 200 zł
920+430+200= 1550
Jak większość fachowców z tej dziedziny, wie ze sztuką, w tym układzie jest naprawić pompę (nie rozebrać ja i złożyć lecz naprawić )
2500 netto to jest nie opłacalne ? :shock: :lol:



A gdzie cena uszczelek, wałka, zaworu ZME, łożysk często te elementy są całkiem zatarte przez opiłki. We wtryskiwaczach też czasami należy wymienić końcówki wtrysku o komorze już nie wspomnę to nadal 2500 wchodzi w grę? Jak tak to jutro wyślę 2000 pomp i wtryskiwaczy. A nawiasem mówią dzielenie się takimi informacjami z klientami to podcięcie gałęzi na której się siedzi, ale to już nie moja sprawa ja jestem tylko mechanikiem finanse to szef. Mówienie jednej kwoty nie wiedząc jaki będzie faktycznie zakres jak dostaniemy pompę i wtryskiwacze to zwykła ściema marketingowa dla klienta.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 07 lip 2015, 00:01 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Przy tej ilości pomp i wtryskiwaczy jestem wstanie bez problemu zrobić taką cenę a co do łożysk, uszczelek, to tajemnica, zawór drv nie jest uwzględniony nowy w tej usłudze :lol:


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 31 sty 2016, 11:57 
zawór sie praktycznie nie psuje :D u mnie okolo 3 tyś wychodzi pompa wtryski i czyszczenie układu. I ludzie robią a wy naciągacze bo chcecie sie na jednym aucie nie wiadomo czego dorobić. Siedzicie i czekacie na naleśnika


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 lut 2016, 11:00 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
I da się :D rozumiem że dajesz gwarancję min. rok lub 100000 km ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole słownie wynik działania matematycznego sześć plus sześć równa się:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Pompa Delphi DFP6  POMPY COMMON RAIL DELPHI INFORMACJE OGÓLNE  Plonus2020  0
 Delphi: system Multec® Common Rail w VW Polo Bluemotion  VOLKSWAGEN common rail bosch - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  2
 2.0 HDi 140 Delphi  CITROEN common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Franek12  0
 Problem z ciśnieniem paliwa 2.0 HDi 140km Delphi  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  Franek12  0
 koszt wymiany pompy w is250  LEXUS common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  2
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group