Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:28



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 maja 2016, 22:56 
Witam,

Poszukuję niedrogiej, pewnej maszynki do generowania kodów we wtryskiwaczach. Panowie, na czym kodujecie wtryskiwacze, jeżeli macie taką opcję w swojej ofercie?
Czy Zapp Cru 2i z odpowiednią przystawką faktycznie ma możliwość nadawania kodów? Co myślicie o DeteQ Dit 31?
Interesuje mnie przede wszystkim kodowanie wtryskiwaczy BOSCH.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2016, 08:41 
Posiadam CRU2R i od ok dwóch tygodni weszła aktualizacja z kodowaniem Boscha. Tylko że raz miałem problem z wbiciem kodu wygenerowanego na CRU do wtryskiwacza 110254. Za to np w 1.6 hdi czy bmw 2.0 wszystko było ok także pewnie są to problemy przejściowe.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 21 maja 2016, 20:59 
Dziękuję za odpowiedź. Pozwolę sobie jeszcze popytać. Ile czasu trwa test jednego wtryskiwacza? Jak z żywotnością maszyny - czy testujesz na tym wtryskiwacze prosto z silnika? Dystrybutor chwali się, że "tylko to urządzenie na rynku pozwala na pomiar dawek cząstkowych" - co to dokładnie oznacza? I ogólnie czy po tych dwóch tygodniach nasuwają Ci się już jakieś zastrzeżenia?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 21 maja 2016, 21:21 
Test jednego wtryskiwacza trwa ok 12 min jeśli chcemy nadać kod. Jak sprawdzamy tylko dawki to ok 8 min. Jak z żywotnością to ciężko powiedzieć, ale myślę że raczej powinno być ok, używam testera dopiero od 3 miesięcy. jeśli chodzi o serwis to masakra. Nawet na uruchomienie nikt do mnie nie raczył przyjechać. Wszystko załatwia się przez telefon jeśli oczywiście ktoś łaskawie odbierze. Nie sprawdzam wtryskiwaczy prosto z auta, tylko po naprawie. Rozmawiałem z serwisantem i powiedział że z kodowaniem boscha mogą być na razie problemy bo wszystko jest w trakcie testów i praktycznie co drugi dzień wchodzi jakaś aktualizacja z poprawkami. Porównywałem pomiary dla boscha z EPS 205 i wszystko wychodzi bardzo podobnie, różnice są bardzo małe. Ogólnie sprzęt jest ok tylko cena troche za wysoka jak na to co znajduje się w środku.. i jeszcze po przetestowaniu kilku wtryskiwaczy trzeba robić przerwe bo sie grzeje..


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 00:16 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
jaszczur89 napisz do mnie na priv, mam sprawę.


Z tym grzaniem to raczej nie do końca tak. Można powiedzieć że w porównaniu do EPS-200/205 to CRU2R w ogóle się nie grzeje. Tak jak w EPS-ie dmuchawa działa co chwile i głośno jak diabli tak CRU pod tym względem jest idealny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Tester wtryskiwaczy Hartridge Cri-Pro  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  Anonymous  0
 Skup wtryskiwaczy Bosch i Siemens  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  mokced  0
 Jakie wtryskiwacze w 2.0 dieselu Jaguara?  JAGUAR common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  3
 Prośba o weryfikację wydruków kontrolnych wtryskiwaczy.  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  Ibmacir  0
 Skup wtryskiwaczy Common Rail  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  gdsturbo  0
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group