Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:09



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 kwie 2019, 09:52 
Offline

Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:49
Posty: 5
Miejscowość: Kościan
Witam. Tak podsumowując może się ktoś konkretnie wypowiedzieć na temat CRU2-R odnośnie kodowania wtryskiwaczy? Jest sens to kupować?
O Sabre Expert slyszAlem od znajomego który na tym pracuje, że w boschu nie zawsze idzie kod isa razem z ima (ale wiemy jak Bosch reaguje na kody) Jak reagują wtryski Delphi na nowe kody? Czy praca stukowa ustaje po wpisaniu nowych kodów (z cru2) czy to poprostu jakaś propaganda i jak dromar pisze kwestia regulacji zaworka/sprężynek?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2019, 22:07 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Nowator jeżeli źle zrobisz wtryskiwacz to maszyna nie nada mu kodu . Nie długo może 2 miesiące jeszcze pokaże się stół na sterowniku zaapa ,1wtryskiwacz, polskiego producenta z możliwością kodowania wtrysków w tym vdo, będziesz mógł sprawdzić czy to dziala czy nie za free, do tego będzie 3 etap do simensa, więc jak chcesz to poczekaj


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 11 kwie 2019, 09:28 
Offline

Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:49
Posty: 5
Miejscowość: Kościan
Dromar wiem, że trzeba dobrze ustawić wtrysk.
Pracuje na 815 i żeby nadać kod potrzebuje mieć dawki w połowie tolerancji a więc jest się co nagimnastykowac w porównaniu z innymi urządzeniami nadającymi "kody".
Słyszałem o tym urządzeniu o którym piszesz.
Niestety przeraża mnie pomiar statyczny (wagowy) i jego mała dokładność a co dopiero nadanie precyzyjnie kodu z tej maszyny.
DCDR/DCDSR niestety taki posiadają a na tym będzie ta maszyna zbudowana.
CRU2R ma pomiar dynamiczny a co za tym idzie dokładniejszy.

Zaksiu1985 może byś się wypowiedział jak się robi Delphi np 1.4 crdi?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 11 kwie 2019, 14:44 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Z tego co mówił Robert wszystko ma być jak w zapp carbon a ile w tym prawdy nie wiem nie widziałem na żywo jeszcze tego stołu . Moim zdaniem jak nie ma się autoryzacji to żadna maszyna nie da 100% pewności ale to jest temat za duży aby się rozpisywac, więc każdy sobie rzepkę skrobie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 13 kwie 2019, 19:57 
DROMAR też słyszałem już o tych sprzetach na których pewnie będzie złożony stół ale ta alternatywa ma kilka minusów. Pytanie ile w ogóle taki stół będzie kosztować, bo przystawek jest kilka. Przystawki zapp i tak lepsze te przystawki niż te wszystkie inne pseudo nadawacze kodów na podstawie wyliczeń samych dawek jak z kalkulatora


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 14 kwie 2019, 09:12 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Rafi też nie toleruje kalkulatorów kodu, kalkulator mogę zrobić sobie sam. Stół ma kosztować ponoć ok 50000 plus kodowanie simensa ile?, nie wiem jeszcze. A ponoć zapp ma autoryzację vdo.
DO WSZYSTKICH
Czy ktoś może z tu obecnych widział już orginalny 3 etap do simensa ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 14 kwie 2019, 19:36 
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat stołu dimed exist? Lub cr jet dieselland? Ktoś używa? Co z kodowaniem?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 14 kwie 2019, 21:03 
Diesellanda odradzam bo znajomi mają i narzekają na kodowanie siemensa i denso, z dimedem nie pomogę


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 14 kwie 2019, 21:11 
No bardziej ten DIMED mnie nawet interesuje. Jakie koszty i jak się sprawuje jeśli mógłby się ktoś podzielić informacją będę wdzięczny.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2019, 15:37 
Novator pisze:
Witam. Tak podsumowując może się ktoś konkretnie wypowiedzieć na temat CRU2-R odnośnie kodowania wtryskiwaczy? Jest sens to kupować?
O Sabre Expert slyszAlem od znajomego który na tym pracuje, że w boschu nie zawsze idzie kod isa razem z ima (ale wiemy jak Bosch reaguje na kody) Jak reagują wtryski Delphi na nowe kody? Czy praca stukowa ustaje po wpisaniu nowych kodów (z cru2) czy to poprostu jakaś propaganda i jak dromar pisze kwestia regulacji zaworka/sprężynek?


Delphi po wpisaniu kodów z cru2 zazwyczaj nie przestaje stukać, ustępuje dopiero po wpisaniu kodów z hartridga cri-pc lub eragona. To nie jest tylko kwestia regulacji, kod też ma duże znaczenie przy tych wtryskach.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Zapp przystawka DCDR  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  Darom  1
 sprzet  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  Anonymous  0
 sprzęt do testowania i naprawy pompowtryskiwaczy  POMPOWTRYSKIWACZE INFORMACJE OGÓLNE SAMOCHODY OSOBOWE  Anonymous  0
 Zapp diesel tech czy warto  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  lokiju1233  10
 Jaki sprzęt do naprawy na początek  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  gumis  4
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group