Dzisiaj jest 09 cze 2026, 09:00



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 kwie 2013, 14:58 
mój problem jest taki, że silnik zgasnął pod domem i od tamtej pory nie mogę go uruchomić kręci i kręci ale nic się nie dzieje. Co mogło się stać?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 10 maja 2013, 15:48 
Zacznij od sprawdzenia świec żarowych. Czy samochód miewał już wcześniej takie trudności z uruchomieniem? Jeśli nie, to wina może leżeć po stronie układu wtryskowego (pompa wysokiego ciśnienia). Możliwe, że jest za małe ciśnienie w magistrali przez co sterownik nie otworzy wtryskiwaczy. Wybierz się do jakiegoś dobrego zakładu, gdzie podepną pod komputer i sprawdzą czy nie wywala jakichś błędów.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 mar 2014, 23:20 
Dwa tygodnie temu zaślepiłem EGRa w moim kochanym 9-5 3.0Tid i nie było problemu tyle że dzisiaj najpierw miał problem lekki z odpaleniem ale odpalił po czym dojechałem do sklepu ale z powrotem już się nie udało odjechać. kole podpioł komputer i sczytał błędy mówił że są jakieś błędy odnośnie turbiny i EGRa ale nic więcej a auto nie chce odpalić


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole dużymi literami wyraz NARZĘDZIA:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Silnik 1,3 16V Fiata Common Rail Multijet warto wiedzieć  FIAT common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  1
 Renault Premium silnik common rail  RENAULT common rail - Regeneracja wtryskiwacza | Naprawa wtrysku  Anonymous  1
 Jaguar, Ford silnik 2,0 TDCI  JAGUAR common rail delphi - Regeneracja wtrysków | Naprawa wtryskiwaczy  Anonymous  3
 Silnik Fiat 2,4 JTD Common Rail wady, zalety, usterki  FIAT common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  1
 Najnowszy silnik Hondy Accord 2.2 i-DTEC w praktyce  HONDA common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  2
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group