Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:50



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 lis 2019, 14:56 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Zaksiu i o to mniej więcej mi chodzi, Bosch nabija nas w butelkę sprzedając stoły probiercze za kupę tysiecy, te stoły tak naprawdę są tylko testerami bo w realu nie możesz zregenerować wtryskiwacza, przez brak technologi naprawy. Dotyczy to się nie tylko Boscha.
Dlatego tak usilnie szukam taniej technologi naprawy , bo jak mam dostać po jajach to przy inwestycji stu tysięcy a nie pół czy miliona.
Każdy kto sprzedaje piezuchy na necie jako regenerowane kręci na siebie bata nie zdając sobie sprawy z konsekwencji , więc po co jeszcze za to płacić grube tysiace.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2019, 15:20 
To prawda. Niestety tak wygląda sprawa z naprawą jak piszecie. Trzeba dość mocno uważać żeby nie wykopać się w trudną sytuację. Ale z maszyn co tu wybrać. DROMAR za około 120 tysięcy masz do wyboru Sabre Expert, cru2r czy też cr jet właśnie. Co do experta i cru2r z kartami probierczymi i kodami problemu raczej nie powinno być, ale co z cr jet? No i tutaj jest pytanie, żeby nie wtopic 120 tysięcy. Bo to mało też nie jest


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2019, 21:00 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Gutman , widzisz ja jestem detalista, i ani experta ani Zapp nie sprawdzają 4wtryskow na raz przynajmniej te maszyny za 120000 tysi czyli czas sprawdzania wydłuża Ci się cztero krotnie czyli już zysk .
Co do experta to wiem na pewno że nie zakoduje Wtryskiwacza 166000327R na dzień dzisiejszy nie wiem czy zrobi to Zapp ale na pewno zrobi to cr Jet.
Ja już prędzej się wypowiedziałem na temat stołów , jak bym miał dzisiaj kupić stół to byłby to zapp , ale w grudniu może to się zmieni. Dlatego wstrzymuje się z zakupem.
Nie zrozum mnie źle nie faworyzuje tu cr jeta , chciałem się coś o nim dowiedzieć od niezależnych osób no ale.... jak chcesz mieć cos zrobione dobrze to zrób to sam . Tak jak pisałem w grudniu będę wiedział dużo więcej to się podzielę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2019, 21:21 
Bardzo dobrze myślisz, bo przewagą cr jet jest test 4 wtryskiwaczy na raz, ale może orientujesz się jak długo trwa test tych 4 wtryskiwaczy?

jeśli maszyna sprawdza 4 wtryski na raz jest to bardzo duża przewaga.
expert to dobra maszyna dla mnie ma jeden duży minus tym minusem są kredyty na karty i kody. To jest strasznie irytujące, ale dla kogoś może być to spora zaleta bo nie płaci jednorazowo dużej kwoty za pakiet kodowania, a płaci tylko za to co jest mu potrzebne.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 15:10 
Gutman a swoją drogą jakie zapp obecnie byś wybrał?
podzielisz się opinią publicznie na temat CR JET w grudniu?

Jeśli tak to czekam z niecierpliwością i jestem ciekawy jak to wszystko wychodzi na niej.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 16:28 
Co do zappa to jeżeli będziesz go kupował to zaczekaj na nową wersje ITBR, będzie na pompie wysokiego ciśnienia a nie a powietrze. To będzie bardzo duży plus. Ja dlugo pracowałem na CRU2r dość dobrze sobie radzi z boschem i denso. Z delphi jak złożysz na nowych częściach to zakoduje dobrze ale jak zostawisz starą końcówkę to pokazuje, że jest dobrze a w rzeczywistości dawki mogą być w cały świat i na samochodzie nie będzie działać chociaż nada nowy kod.
Jet to to znam tylko ze słyszenia. Bosch i Delphi dobrze robi, Denso średnio.
Z siemensami to się nie wypowiem bo na obu może wychodzić jak się odpowiednio ustawi szczelinę powietrzną, bo tak ustawiając patrząc na dawki to wychodzi źle. Jet to chociaż mierzy przelew na biegu jałowym to już duży plus czego nie można powiedzieć o Cru.
Co do wyboru to Ci nie pomogę bo to każdy musi sobie sam wybrać mniejsze zło ;D

a i jeszcze nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi...
Ogólnie to te stoły na 4 wtryski to według mnie straszna lipa bo one sprawdzają wtryskiwacze nie w tym samym czasie tylko każdy po kolei. Także jak jednego delphi koduje 30 min to cztery takie wtryski 2 godziny a zakładania i mieszania przewodów jest co niemiara. Nowy stół Boscha DCI700 sprawdza 4 wtryski w tym samym czasie :)


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 17:45 
No właśnie zapp ma wejść na rynku z nowinka. Super maszyn Itbr ale myślę że cenę to też dowalą.
Rozważam zakup zappa także sam nie wiem. Powietrze ma też swoje plusy o których ludzie zapominają.

Czyli cr jet testuje po kolei wtryski? Jeśli tak to jaką z tego korzyść?
Mnie maszyna na jedną sztukę odpowiada byle byłaby dobra do sprawdzania i naprawiania.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 18:29 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Panowie bez propagandy cr sprawdza 4 wtryski na raz, tak podzielę się info w grudniu, to a co do zappa to dzisiaj już jest bez sprężonego powietrza tylko na silniku elektrycznym, jest to zappowski sterownik a Polski stół długa historia i nie chce mi się opisywać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 18:43 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Inna kwestią stołu cr Jet na dzień dzisiejszy jest taka że wspierają go dziesiątki jak nie setki osób które go kupiły tak jak " trzeci stopień do Siemensa ” a dla mnie jest to bardzo ważne , bo jest to wsparcie prosto z podwórka z prawdziwymi problemami. Pierwszy trzeci stopień który zakupiłem w tej firmie był i wyglądał powiedzmy dobrze dzisiaj jest to już zajebista maszynka a jeszcze nie koniec aktualizacji i rozbudowy. Powoli ,powoli do przodu. Dlatego moje zainteresowanie tym sprzetem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 22:01 
DROMAR tak to prawda ale Itbr to nowinka z zappa będzie po nowym roku. Takie cru2r na normalnej pompie wysokiego ciśnienia. A Ty mówisz o tej tańszej przystawce.

Co do cr jet to nie znam się poczekam aż coś Ty powiesz na temat jego jak będziesz testował bo ten sprzet nawet mi się spodobał


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Kupię stół probierczy DeteQ DIT31  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  gdsturbo  0
 Płyn probierczy  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  zaksiu1985  1
 hartridge sabre opinie  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  moto_cholewa  10
 Dieseltest CR-JET-4e-stół do wtryskiwaczy  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  astra73  1
 Ford Mondeo mk3 czy warto?, Proszę o opinie  FORD common rail delphi - Regeneracja wtrysków | Naprawa wtryskiwaczy  Anonymous  13
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group