Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 12:28



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 22:16 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Gutman. Zmuszasz mnie do rzeczy których nie lubię ( pisania referatów) Zapp na silniku na polskim rynku jest już od pół roku tak na sterowniku nie pamiętam nazwy ale koszt to około 30 dych ten slapszy ale też jest możliwość założenia sterownika za 6 duszek i już niczym nie odbiega od cru.
Cały projekt został przedstawiony Panu Gładyszowi i firmie zapp, nie chce wróży, ale nie wiem czy ten super model nie został zerzniety z polskiej produkcji jak wyjdzie to zobaczymy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 22:27 
DROMAR ja lubię referaty :lol:

Tak ale itbr to cena będzie kosmiczna grubo ponad pewnie 150 tyś ale nie chce wróżyć poczekamy i zobaczymy jak z cena. Nie sądzę żeby chodziło tutaj o zerniecie pomysłu z Polski choć tego nie krytykuje bo fajnie że wpadli na taki pomysł. Chodzi pewnie o konkurencyjność na przykład do sabre expert.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 22:55 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Czytać ja też lubię :D . Jak chcą być konkurencyjni to nie mogą mieć wyższej ceny a cru2 i tak jest spora konkurencja


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2019, 23:47 
Moim zdaniem będzie droższy bo on jest robiony na wzór mtbr ale pożyjemy zobaczymy.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 gru 2019, 20:43 
Jak tam po szkoleniu DROMAR I co z tą maszyną cr jet?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 gru 2019, 21:24 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Gutman powiem tak jestem pod dużym wrażeniem stołu. Miałeś racje że sprawdza pojedynczo wtryski, ale robi to tak szybko, że aż miło, dzięki pomiarowi liniowemu tak jak w PC, koduje delphi 1,2,3 generacji, posiada piezo czujnik do miezenia czasu reakcji, ale tylko na jednej komorze (szkoda :( ), posiada też pompę vacum oczywiście do delphi, możesz zaprogramować stól jak nie posiada test planu jakiejś grupy wtryskiwaczy, programowanie odbywa się nowym wtryskiem (delphi), pracują tez nad denso nad tym systemem (jest w fazie testowej), bez problemu koduje denso bosch piezo z isa ( oczywiście isa jest ostatnie w ima nie ma odchyłek), i Siemens.
Dla mnie 2 dni to było zbyt mało żeby wszystko sprawdzić, za dużo ludzi i każdy cos chce sprawdzać. Ja wybrałem postanowiłem że kupuje cr jeta , moim skromnym zdaniem stól ten jest o wiele lepszy od zapp, nie ma abonamentów co też jest ważne, był tam też chłopak który pracuje na eragonie i myśli o innym stole bo już w tym roku wydal 7 K euro na opłaty a mówi że jeszcze musi kupić za 2k euro.
Sama konstrukcja jest solidna, elektronika także i najcenniejsze open system masz wsparcie pomoc i sa brane pod uwagę twoje uwagi co do sprzętu. To tak w skrócie.
Na szkoleni był też HANDYMAN. Więc może też coś powie.
Masz pytania pisz jak będę wiedział to odpowiem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 gru 2019, 23:16 
Widziałeś to mi się dobrze wydawało że pomiar wykonuje po kolei. Co oznacza pomiar liniowy? Wyjasnij proszę. No niestety jeden czujnik rsp wiąże się z tym że to utrudnienie w postaci przepinania wtryskiwaczy przy kodowaniu. Ile trwa test 4 wtryskiwaczy?

Mam źródło że ta maszyna strasznie hałasuje oraz kodowanie maks jest sens robić 2 wtryski naraz bo inaczej gubi się w precyzji kodów ale to tylko info sprawdzone ze słyszenia kogoś kto ma ten stół. Ogólnie maszynka fajna bo pieniądze też już większe kosztuje. Tak jednorazowe opłaty dla zapp są niestety i to wszystko kosztuje. Ale darmo aktualizację w cr jet chyba aktualizację rok albo dwa lata później również opłaty. Też info sprawdzone. Chyba że coś zmienią.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 gru 2019, 23:18 
Kolejne pytanie co z baza danych? Pprownywales w jakiś sposób wyniki z sabre?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 gru 2019, 00:53 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Pomiar liniowy http://peltron.pl/pomiar-przemieszczen/.
Może jest abonament ale w firmie dieselland ale nie w open system.
Długość testu zależy od wtryskiwaczy najdłuższy jest na Delphi niestety nie wiem jaki dlugi. Oczywiście długość testu też zależy od tego co chcesz zrobić kodować sprawdzać masz dużo wariantów. Mniej więcej to około minuty na test np vl, ll. Nie nie hałasuje przynajmniej nie więcej niż inne stoły, baza danych to ponad 2,500 wtryskow


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 gru 2019, 00:57 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Co do gubienia kodów nie wiem bo nie było czasu na to żeby to sprawdzic , to już będę sprawdzał u siebie. Jak gubi to trudno, będą z tym walczyc , chociaż nie wydaje mi się jak sprawdza kolejno wtrysk


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Kupię stół probierczy DeteQ DIT31  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  gdsturbo  0
 Płyn probierczy  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  zaksiu1985  1
 hartridge sabre opinie  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  moto_cholewa  10
 Dieseltest CR-JET-4e-stół do wtryskiwaczy  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  astra73  1
 Ford Mondeo mk3 czy warto?, Proszę o opinie  FORD common rail delphi - Regeneracja wtrysków | Naprawa wtryskiwaczy  Anonymous  13
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group