Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:35



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 05 lut 2019, 21:40 
Co myślicie o tej maszynie do Siemensa?
Czy ktoś użytkuje? Plusy, minusy?co z serwisem? Awaryjny


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 02:16 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
ja mam zapp-a cru2r tą najmocniejszą wersję z myciem. Sprawdzam na niej praktycznie wszystko prócz zwykłym wtryskiwaczy elektromagnetycznych boscha i piezo 115,116 bo to robie na eps-ie.
Początkowo były problemy z bazą danych zwłaszcza na denso. Teraz jest wszystko ok.
Siemensa sprawdza dobrze oprócz badania przelewu na niskim ciśnieniu ( nie wiem jak to możliwe że żaden geniusz-producent czy to z maszyn boscha czy hartridga czy zappa nie wie o tym że siemensa szlag trafia na przelewie na niskim ciśnieniu i nikt nie zrobi badania na maszynie na to) ale jest na to sposób. Elektrykę sprawdza ok. Bardzo dobrze też naprawia sam stos co mnie zdziwiło. Denso ok (oprócz chyba piezo bo jak dotąd co mi się trafił denso piezo to zawsze coś było nie tak, nowego nie sprawdzałem więc na 100% nie wiem. Delphi tez jest ok (nawet za bardzo ok bo jak maszyna sprawdza jeden wtryskiwacz 30 minut to szlag człowieka trafia).
Co do usterek. Miałem parę ale były to usterki "wieku dziecięcego" naprawiane w ramach gwarancji. Ostatnio miałem dużą usterkę a mianowicie jedna z pomp (są dwie) zaczęła mocno przeciekać. Usterka można powiedzieć że naprawiona błyskawicznie wciągu 6 dni (wysyłka do grecji), myslałem że zejdzie na to ze 2 tygodnie, ale mila niespodzianka i niecały tydzień. Koszt 2400zł brutto. Ale za to wąż wysokiego ciśnienia jest praktycznie niezniszczalny. Maszynę mam 4 rok i nic go nie rusza a parę razy przerobił 2400 bar (i tu jest pytanie do Panów z Boscha jak to jest że ich wąż nie wytrzymuje dłużej jak 15 miesięcy i zawsze się z niego nagle leje bez ostrzeżenia a ma pracę max 1800 bar ?)

Tak więc podsumowanie maszyna warta kupna szczególnie że aktualizuje się sama (musisz mieć wi-fi w pomieszczeniu) i to za darmo. Kolejny plus wtryskiwacze nie muszą być jakoś super czyste tak jak w eps-ie. Duży minus natomiast potrzebny jest potężny kompresor niestety.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 09:50 
Dziękuję kolego zaksiu za wyczerpującą odpowiedź.

Jaki masz kompresor podpięty pod maszynke?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 10:51 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
ABAC 11Bar 5.5kW z banką 500


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 11:18 
No to rzeczywiście trochę jest :)
to jest minus tych sprzętów ale CRU2 chwalą ludzie


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 11:47 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
to będzie ZAPP czy MM ???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 14:48 
czym się różnią te dwa sprzęty?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 15:05 
Firmą która to sprzedaje, sprzęt jest taki sam i aktualizacje takie same.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 06 lut 2019, 16:22 
jeśli serwis dobry jednej i drugiej firmy to nie ważne w sumie


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 07 lut 2019, 22:25 
W podobnej cenie masz hartridga sabre


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Zapp przystawka DCDR  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  Darom  1
 sprzet  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  Anonymous  0
 sprzęt do testowania i naprawy pompowtryskiwaczy  POMPOWTRYSKIWACZE INFORMACJE OGÓLNE SAMOCHODY OSOBOWE  Anonymous  0
 Zapp diesel tech czy warto  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  lokiju1233  10
 Jaki sprzęt do naprawy na początek  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  gumis  4
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group