Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:20



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 lis 2011, 03:47 
Gdzie można profesjonalnie regenerować wtryskiwacze common rail denso?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2011, 04:11 
Z tego co słyszałem są jakieś części do tych wtryskiwaczy nie wiem czy oryginalne ,ale tez nie mogę nikogo namierzyć z wiedzą na ten temat jak ktoś coś wie konkretnego lub ma doświadczenia w tym temacie nie pisze. Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 sty 2012, 08:02 
Drogie te wtryskiwacze denso może ktoś wie co zrobić jak padnie naprawiać wymieniać co lepiej??


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2012, 00:21 
Offline

Rejestracja: 05 sty 2012, 00:03
Posty: 4
Witam wszystkich zainteresowanych,
Wtryskiwacze Denso są naprawialne (w niektórych przypadkach tylko naprawa jest niemożliwa),
Nasza firma specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy Denso 4-pinowych stosowanych w Toyocie 2.0 3.0 d4d w Nissanie X-trail w Oplu Saabie Renault 3.0 V6 - 2000-2004r. Części oryginalne nie występują póki co w sprzedaży (jedynie rzadko rozpylacze w zamienniku włoskiej firmy) dlatego bardzo mało firm zajmuje się naprawą. Rzadko kto dysponuje danymi do takich wtryskiwaczy. Opracowaliśmy całą technologię naprawy i mamy też karty prób do takich wtryskiwaczy. Nie ma możliwości żeby wtryskiwacz po naszej naprawie nie działał lub działał źle. Udzielamy gwarancji na pół roku. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania bardziej szczegółowe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 08 sty 2012, 19:10 
Do cerka . Jak najprościej można sprawdzić wtryskiwacze denso common rail w silniku d4d czy coś z nimi jest nie tak nie wyciągając ich z auta.Proszę podać wszystkie możliwe sposoby. Mechanik nie jest pewny czy zła praca silnika jest spowodowana tylko wtryskiwaczami czy może jest jakiś inny problem. Jak były by wkluczone wtryskiwacze można by było sprawdzać inne rzeczy.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2012, 11:05 
Offline

Rejestracja: 05 sty 2012, 00:03
Posty: 4
Do sprawdzania wtryskiwaczy w d4d potrzebne jest specjalistyczne urządzenie o którym na forum wolałbym się nie rozpisywać. Sposobem "domowo/warsztatowym/" jest ciężko, zależy też jakie objawy są na aucie. Ciężko zapala? Samoczynnie gaśnie? Kopci? Wtedy wiadomo byłoby pod jakim kątem szukać w nich usterki. Oczywiście sprawdzanie na aucie pozostawia duży margines błędy no chyba, że wyjdzie coś ewidentnego. Póki co polecam wyciągnięcie wtryskiwaczy i sprawdzenie ich poza samochodem na maszynie bo to daje 100% pewności.
Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 sty 2013, 16:48 
UWAGA na firmę:

PRO-DIESEL BARTŁOMIEJ BŁAJET
Cyprysowa 4
55-093 Kiełczów
+48 669-292-252

Moja opinia: Oddałem sprawny samochód.
Nie odpalał tylko na zimnym silniku.
Po naprawie nie odpalał, paliwo ciekło spod wtryskiwaczy,
brak mocy.
Zapłaciłem 1 750 zł za zniszczenie mi samochodu.

Później Pan Bartłomiej Błajet wyłączył telefon i był
nieosiągalny w swoim zakładzie (pod domem).

Byłem tam osobiście z 10 razy i prosiłem pracowników o
przekazanie mojego żądania - przynajmniej o zwrot pieniędzy.

Nie doczekałem się tego do dziś.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 16 mar 2013, 00:36 
Jak ktoś potrzebuje profesjonalnie sprawdzić i ewentualnie wyczyścić wtryskiwacze Common Rail Denso to polecam Bosch Service http://www.wtryskiwacz.com.Po takim sprawdzeniu dostałem wydruki, że dwa mam uszkodzone, a dwa dobre. Mechanik twierdził ,że mam uszkodzone cztery sztuki , a po sprawdzeniu w tej pracowni wyszło, że tylko dwa, więc zaoszczędziłem jakieś 3000 zł bo kupiłem tylko dwa nowe wtryskiwacze a, nie cztery jak mnie straszyli.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 16 mar 2013, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2012, 23:01
Posty: 85
Czytając posty o regeneracji wtryskiwaczy Denso , trochę się podśmiewam .
Dlaczego , ktoś naprawia , regeneruje jak niema dostępności części w oryginale .....potocznie powiem dla mnie jest to "rzeźba" . O ile pamiętam to rozpylacz jest dostępny tylko włoski Firado , z tymi rozpylaczami też jest różnie.Nieraz po małym przebiegu cuda działy się z dawką .
Swego czasu serwisowaliśmy auta BUSY z firmy kurierskiej , mieli sporo aut przeważnie Citroeny Jumpery , lub Peugeoty Boxery . I akurat z układem paliwowym Denso . Jak zaczęły się sypać to pracy mieliśmy dużo . A powodem awarii ...... zaczęło wypalać tłoki .....w 6 autkach . Ktoś powie słabe paliwo i ma rację .Zmienili Stację i stanęło na 6 sztukach . Zrobiliśmy remonty silników , ale co z wtryskami , firma kurierska wysłała je do "regeneracji" do dużej i znanej firmy w Polsce która podjęła i zaoferowała się przeprowadzić regenerację . Wtryski przyszyły z regeneracji , zostały zamontowane .
Autka pośmigały może 5 tyś może 7 tyś i tak w kolejności montażu wtrysków zaczęły zjeżdżać na lince do nas . I prosty test sprężania , ponownie wypalone tłoki .
Oddałem te wtryski z tych aut do kolegi który pracuje w Bosch Diesel Serwisie , sprawdził i powiedział że te dawki to konia zabiją , rozebrał doły rozpylacze byłe pozakładane właśnie włoski firady , a co jeszcze tam grzebali to nie wiem .
Silniki ponownie robiliśmy , ale tym razem wtryski zostały założone nowe , autka śmigają bez problemu .
Z tego co ja się orientuje to Firma Denso ma podpisać lub podpisała umowę z jedną z większych firm w Polsce zajmującą się naprawą wtryskiwaczy , chodzi tu o udostępnienie części oraz technologię naprawy . I taka regeneracja fabryczna przy wykorzystaniu oryginalnych części oraz technologi Denso .... to Ja w to wierzę że wtryskiwacz będzie śmigał( takim przykładem jest bosch ) .
Bo jeśli spotkacie się z taką sytuacją jak opisałem wyżej ( wypalone tłoki po raz drugi ) , to ze zwrotem kosztów i uznaniem gwarancji możecie mieć problem .
Podsumowując ja jednak z praktyki powiem , jeśli będzie tzw. fabryczna regeneracja ( dostęp do części , i technologia naprawy ) to jak najbardziej regenerować , bo zawsze trochę grosza w kieszeni zostanie , ale na tą chwilę to tylko nowe .


Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 16 mar 2013, 21:53 
INOX to co napisałeś o regeneracji wtryskiwaczy Denso to cała prawda i nie da się na razie tego zmienić. Też wysyłaliśmy wtryskiwacze Denso do niby regeneracji i była prawie za każdym razem lipa , a o gwarancji to szkoda nawet mówić. Lepiej kupować nowe lub tańsza wersja to kupić używki i dać do sprawdzenia i jak dobre montować do auta. Takie są moje doświadczenia , a jak słyszę to inni też mieli z tym tematem nie małe problemy.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole słownie wynik działania matematycznego sześć plus sześć równa się:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Tester wtryskiwaczy Hartridge Cri-Pro  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  Anonymous  0
 Skup wtryskiwaczy Bosch i Siemens  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  mokced  0
 Prośba o weryfikację wydruków kontrolnych wtryskiwaczy.  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  Ibmacir  0
 Skup wtryskiwaczy Common Rail  GIEŁDA CZĘŚCI Common Rail KUPIĘ / SPRZEDAM  gdsturbo  0
 Bezpłatne kodowanie / dekodowanie kodów wtryskiwaczy  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  gdsturbo  6
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group