Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:34



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 kwie 2012, 22:09 
Bardzo ciekawa pompa CP4 Bosch Common Rail , ale z tego co mi wiadomo na tą chwile nie da się pompy CP4 naprawiać (brak oryginalnych części do tej pompy)



Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 07 lut 2014, 14:02 
Offline

Rejestracja: 07 lut 2014, 13:58
Posty: 1
Miejscowość: Wieliczka
Znam serwis ktory naprawia tego typu pompy. Dla zainteresowanych na priv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 04 maja 2014, 13:25 
Offline

Rejestracja: 13 sty 2013, 23:23
Posty: 50
pinter pisze:
Znam serwis ktory naprawia tego typu pompy. Dla zainteresowanych na priv

Pracuje tez w serwisie i nie raz już rozbierałem taką pompe problem jest w tym że zestawy uszczelniające są tylko włoskie. Powiem tylko jedno jeszcze pare lat i te pompy zaczną sypać wiecej opiłkow niż DELPHI. Juz teraz widac wytarcia w aluminiowym korpusie od sekcji. POZDRAWIAM


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 23 lis 2014, 20:35 
krzysiekj1990 pisze:
pinter pisze:
Znam serwis ktory naprawia tego typu pompy. Dla zainteresowanych na priv

Pracuje tez w serwisie i nie raz już rozbierałem taką pompe problem jest w tym że zestawy uszczelniające są tylko włoskie. Powiem tylko jedno jeszcze pare lat i te pompy zaczną sypać wiecej opiłkow niż DELPHI. Juz teraz widac wytarcia w aluminiowym korpusie od sekcji. POZDRAWIAM

Witam. Czy jeśli pompa ma bardzo delikatne wytarcie w aluminiowym korpusie to jest oki ??


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 25 lis 2014, 23:33 
Wszystko ładnie , pięknie , a na czym sprawdzimy CPczwóreczkę ????????.
Żaden EPS na tą chwilę nie sprawdza CP4 ..... ot tak sobie jest pompa wypuszczona w świat ...... a dalej radźcie sobie dalej sami . Tak jak pisze kolega do tej pompy niema nic , nawet ori zestawu uszczelnień .

Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2016, 20:46 
Offline

Rejestracja: 31 gru 2016, 20:43
Posty: 1
Miejscowość: Zielona Góra
Witam. Szukam zakładu który dobrze zregeneruje mi pompę CP4. Poszły u mnie opiłki w układ i mam do regeneracji jeszcze wtryski. (Passat b6 2009 170PS CR). Czytałem, że to wada fabryczna tej pompy i że później bosch wyeliminował już tą wadę, chce naprawić dobrze i już do tego nie wracać. Macie jakieś namiary? Firm w internecie jest mnóstwo ale nie chce się wrypać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 03 sty 2017, 21:52 
Offline

Rejestracja: 06 kwie 2015, 11:28
Posty: 33
kamilsyga19 pisze:
Witam. Szukam zakładu który dobrze zregeneruje mi pompę CP4. Poszły u mnie opiłki w układ i mam do regeneracji jeszcze wtryski. (Passat b6 2009 170PS CR). Czytałem, że to wada fabryczna tej pompy i że później bosch wyeliminował już tą wadę, chce naprawić dobrze i już do tego nie wracać. Macie jakieś namiary? Firm w internecie jest mnóstwo ale nie chce się wrypać.



Kup używkę , albo nówkę :)

Jak pompa zatarta to jej nie zregenerujesz :) .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 04 wrz 2017, 20:20 
Offline

Rejestracja: 04 lip 2017, 18:44
Posty: 7
Miejscowość: Lublin
Taka pompę testujemy na EPS 708 co do test planu to już każdy wie co się robi i z kąd zdobywa , zestawy do naprawy cp4 można zamówić ,wystarczy w Wawie poszukać sklepu z dieslem ... :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 12:23 
Offline

Rejestracja: 16 sie 2017, 11:45
Posty: 6
Miejscowość: Lublin
Dobrze wiedzieć, dzięki!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 14 mar 2018, 19:34 
Offline

Rejestracja: 14 mar 2018, 19:27
Posty: 1
Miejscowość: JAWORZNO
lbn pisze:
Taka pompę testujemy na EPS 708 co do test planu to już każdy wie co się robi i z kąd zdobywa , zestawy do naprawy cp4 można zamówić ,wystarczy w Wawie poszukać sklepu z dieslem ... :-)


Jeśli możesz kolego powiedzieć coś więcej na temat testu EPS 708.
W jaki sposób zdobyć wartości testowe do takich pomp.
Mam taka o numerze 0445010507. Jak to nie za wielki problem podpowiedz gdzie kopić części. Z góry dziękuje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Szybka odpowiedź
Ikona:
Brak
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole słownie wynik działania matematycznego sześć plus sześć równa się:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Fiat punto II Jtd - pompa paliwowa nie dzaiała  FIAT common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  2
 Silnik Fiat 2,4 JTD Common Rail wady, zalety, usterki  FIAT common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  1
 Serwis ukladow common  HONDA common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  4
 Dwa silniki diesla common rail 2.5 i 3.0 ISUZU  ISUZU common rail - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  Anonymous  1
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
cron Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group