Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 05:35



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 sie 2012, 21:26 
Offline

Rejestracja: 19 sie 2012, 08:18
Posty: 15
Autko to Fiat Stilo JTD 1,9 16v 140KM. Obecnie auto jest zrobione na 193KM i to kres turbosprężarki. Jednak będę ją wymieniał a większą i żeby wykorzystać jej potencjał to pasuje jeszcze trochę wiecej paliwa a obecnie wtryskiwacze stanowią niestety ograniczenie. Nrki tych wtrysków to 0 445 110 111.

Mocniejsza wersja czyli 150KM ma wtryskiwacze 0445110243 tylko że tam jest nowsze EDC niestety :?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 18 cze 2013, 01:39 
witam koledzy mam pytanie kto mi wymodzi mocniejsze wtryski do mondka mk3 TDDI? jest w ogóle to możliwe :ugeek:


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 18 cze 2013, 15:23 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
TDDI to nie CR

można tylko po co? podnosi się ciśnienie na wtryskach i już, następnie masz kupe dymu za sobą podczas jazdy, szybko zniszczone rozpylacze i tłoki wypalone w zestawie juz za darmo.

Wiec po co?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 18 cze 2013, 23:51 
zaksiu1985 pisze:
TDDI to nie CR

można tylko po co? podnosi się ciśnienie na wtryskach i już, następnie masz kupe dymu za sobą podczas jazdy, szybko zniszczone rozpylacze i tłoki wypalone w zestawie juz za darmo.

Wiec po co?
d
dokładnie kolego TDDI to jest na zwykłej pompie
Chodzi o to że ograniczeniem w tym, silniku są wtryski na samym chipie jest 140KM ze 115KM do tego wydech przelotowy +turbo hybryda to jest wysterowane na 160KM i więcej się nie da bo zaczyna brakować paliwa :geek: a chodzi mi dokładnie o same rozpylacze z większymi otworkami czy jest ktoś wstanie takie coś dopasować? albo od czego mogą pasować od jakiego auta? Transit 2.4 TDDI ma te same co mondeo już to przerabiałem :ugeek: pomóżcie coś


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 19 cze 2013, 14:07 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
Niestety kolego ale nie masz pojęcia o dieslach. Nie ma czegos takiego jak wtryskiwacz/rozpylacz o większeych dziurkach.




ty masz pompe VP na aucie, i powiedz mi jak chcesz zmusić pompe sterowaną elektronicznie by podawała więcej paliwa? (zakładam ze softa juz tez wgrałeś innego).
Zmien silnik albo założ NOS.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 19 cze 2013, 21:26 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2011, 09:14
Posty: 70
Obrazki: 0
Witam Kolegów

Proszę o bardzo kulturalna dyskusję. Mamy wrażenie ,że macie duże doświadczenie w Common Rail i tego się trzymajcie. Forum jest po to aby wymieniać doświadczenia, a nie konkurować ze sobą. Na forum Common Rail mają spotykać się ludzie poważni i tego będziemy się trzymać. Zapraszam do merytorycznej dyskusji!!!! Admin


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 19 cze 2013, 23:43 
zaksiu1985 pisze:
Niestety kolego ale nie masz pojęcia o dieslach. Nie ma czegos takiego jak wtryskiwacz/rozpylacz o większeych dziurkach.




ty masz pompe VP na aucie, i powiedz mi jak chcesz zmusić pompe sterowaną elektronicznie by podawała więcej paliwa? (zakładam ze softa juz tez wgrałeś innego).
Zmien silnik albo założ NOS.


soft jest zmieniony obecnie w aucie jest 160KM pompa vp44
do vw 1.9TDI idzie kupić już tuningowe wtryski (końcówki) 216, 230,
a do diesla nie zakłada się NOS tylko system wtrysku wody/metanol poczytaj w google


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 20 cze 2013, 00:12 
Offline

Rejestracja: 27 maja 2013, 00:27
Posty: 227
Cały pic polega na tym, ze własnie da sie założyć do diesla NOS.
Legalną odmianą NOS jest gaz (nie klasyczny jaki mają miliony benzynówek)
Tak tak zakłada się gaz do diesla.
Na razie robią to własciciele flot TIR-ów, ciezarówka jest mocniejsza, mniej pali, ale za to jest strasznie usterkowe, jak kazdy nowy system -narazie raczkuje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 21 cze 2013, 00:50 
zaksiu1985 pisze:
Cały pic polega na tym, ze własnie da sie założyć do diesla NOS.
Legalną odmianą NOS jest gaz (nie klasyczny jaki mają miliony benzynówek)
Tak tak zakłada się gaz do diesla.
Na razie robią to własciciele flot TIR-ów, ciezarówka jest mocniejsza, mniej pali, ale za to jest strasznie usterkowe, jak kazdy nowy system -narazie raczkuje.


tak ale metanol jest tańszą sprawą ale nie oto tu chodzi
chodzi mocniejsze wtryski do mondeo tddi na zwykłej pompie vp 44 idzie coś zmodzić czy nie idzie??


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 27 lis 2013, 08:27 
Witam ja znów mam takie pytanie

gdzie w polsce znajduje sie firma która by zrobiła bardziej wydajne wtryskiwacze??

Mam mondeo TDCI 2,0 na chwile obecną ma 160km/380Nm turbina hybryda ma jeszcze potencjał tylko wtryski ograniczają paliwo...

Dostałem propozycje sciągnięcia takich wtrysków z Angli bo jest tam firma która takimi rzeczami sie zajmuje ale póki co chce poszukać u nas w karaju...


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Pytanie
Wpisz w to pole dużymi literami wyraz NARZĘDZIA:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Rover 75 zmiana końcówki wtrysku - jaka silą przykręcić?  ROVER common rail bosch - Regeneracja wtryskiwaczy | Naprawa wtrysków  dawidd  9
 Dobór rozpylacza prośba  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  smailer123  2
 Materiał na iglicę rozpylacza  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL BOSCH INFORMACJE OGÓLNE  Anonymous  0
 Zmiana pompy wysokiego ciśnienia?  PEUGEOT common rail denso - Wtryskiwacze regeneracja | Wtryski naprawa  Anonymous  1
 Zmiana numeru zaworka wtryskiwaczy delphi  WTRYSKIWACZE COMMON RAIL DELPHI INFORMACJE OGÓLNE  Anonymous  1
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
cron Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group