Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 19:25



regeneracja wtryskiwaczy


Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 kwie 2019, 11:36 
Zapp bierze bip do kodu. To że wydał jakąś dostawke do wyliczania kodów to inna sprawa. Stardex jest dobrym przykładem kalkulatora kodów :) Kilka takich testerów znajdzie się jeszcze.

DROMAR trzeba sobie radzić ale wkraczamy w czas kiedy na rynku zostaną ludzie którzy będą inwestować cyklicznie w nowe maszynki za 200 tysięcy :)

Hartridge Sabre one podobno nie dają rady, a do samego siemensa to aż głupio wydać taką kwotę


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 kwie 2019, 13:30 
A są jakieś dobre maszynki za 200 tys?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 kwie 2019, 14:48 
Gdybym miał nadwyżkę gotówki to pewnie bym kupił rabotiego, ale problem zaczyna się kolejny. Producenci robią tak to wszystko aby jedna nie starczyła. Także pracownia diesla to biznes inwestycyjny bez dna.

Pytanie które spowoduje nie małe zakłopotanie, jaką maszynkę kupić za mniejsze pieniądze i żeby to było w miarę uniwersalne?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 kwie 2019, 15:21 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Panowie ja sobie poskrobie i dopuki doputy w cewkach nie będzie procesorów to nie interesują mnie żadne udziwnienia mam swoją technologie i się sprawdza a co do autoryzacji vdo to jest i 3 etap i Hartridge ale to za grubo jak dla mnie a zwłaszcza wtedy kiedy są reklamacje a sa. Mam prosta politykę wtryskiwacz to zwykły pionek a mózgiem operacji i tak jest sterownik :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 30 kwie 2019, 16:52 
Według mnie tak się ma tabelka jakości stołów. Oczywiście im wyższe miejsce tym lepiej. Mogłem pominąć jakieś stoły ale wszystkiego nie pamiętam teraz.

5.Stardex, EasyDiesel, Kędzia, Motomaximus i różne inne takie, Bosch EPS118
4. Zapp, Marelli, Hartridge Sabre
3. Rabotti
2. Ditex
1. Bosch EPS 708, 815 i Hartridge Cri-Pc i AVM-2

Wybór zależy oczywiście od zasobności portfela i na jaką skale chcę się to robić.


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2019, 21:49 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2019, 10:14
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
Tak to łatwo napisać od najtańszych do najdroższych.
Wiadomo, że najdroższe najlepsze. Ale chyba siemens na boschu 708 nie za dobrze wychodzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 04 maja 2019, 10:03 
Nie chodzi bo kwestia wypracowania swoich tolerancji względem nowych wtrysków. CRU2R/Sabre też badając nowe wtryski większość dawek wychodzi ponad górną normę i reguluje się je na dawki mniejsze i jeszcze nadają nowe kody więc nie wiem jak to jest z tą autoryzacją VDO


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 05 maja 2019, 13:32 
Reguluje się wtryski? Czy karty na cru? I jaką tolerancję wypracować na nowym wtrysku na maszynie? Ktoś przerabial temat?


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 07 maja 2019, 15:47 
Offline

Rejestracja: 22 lut 2015, 21:10
Posty: 231
Miejscowość: Zielona Góra
Według mnie każdy dopasowuje sobie stół pod technologie i umiejetnosci , czy to jest kedzia czy stardex lub zapp nie licząc kodowania to jeden grzyb.
A co do kodowania mam takie pytania.
Do tych co mają zappa czy maszyna ta za każdym razem poda ten sam kod puszczając ten sam wtryskiwacz kilkakrotnie?
Czy maszyny kodujące obojętnie jakie stardex, zapp ..... Potwierdza kod nadany z 708- mki dla wtryskiwaczy bosch, czy wygenerują swoj ?
Czekam na rychłą odp :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
PostZamieszczono: 07 maja 2019, 16:08 
Dromar puszczając wtrysk przez 708 za każdym razem dostajesz inny kod jedynie kod isa (przy piezo) ostatnia litera kodu jest taka sama bo to oznaczenie stanu stosu przy jakim napięciu zacznie obniżać dawkę. Ciekawi mnie Delphi odnosnie eragona, cri pc oraz Zapp czy ima wydzie taki sam za każdym badaniem nie dotykając a nawet nie odkręcając wtryskiwacza ze stanowiska


Zgłoś ten post
Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

 Podobne tematy
 Tytuł tematu   Forum   Autor   Odpowiedzi 
 Zapp przystawka DCDR  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  Darom  1
 sprzet  COMMON RAIL INFORMACJE OGÓLNE - Regeneracja  Anonymous  0
 sprzęt do testowania i naprawy pompowtryskiwaczy  POMPOWTRYSKIWACZE INFORMACJE OGÓLNE SAMOCHODY OSOBOWE  Anonymous  0
 Zapp diesel tech czy warto  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  lokiju1233  10
 Jaki sprzęt do naprawy na początek  RÓŻNE TEMATY POWIĄZANE Z COMMON RAIL  gumis  4
Szukaj:
Przejdź do:  

Nowości NowościMapa Strony Mapa StronyIndex Mapy strony Index Mapy stronyRSS RSSLista kanałów Lista kanałównaprawa turbosprezarekregeneracja wtryskiwaczy stat4u


Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group